ثبت نام رزرو اجاره غرفه

رزرو غرفه

این رویداد یک فرصت منحصر به فرد برای برجسته کردن خدمات، تحقیقات، فناوری ها و محصوالت شما در بازارهای بالقوه صادراتی با حضور شرکتکنندگانی از ۲۶ کشور جهان است. اسکوکواکس متناسب با رشته های فعالیت حامیان و شرکت کنندگان خود، نشست ها و تالارهای گفتگو، ارتباطی کامل و موثر را برای شما در طی ۴ روز و پس از آن برای سالها به صورت مجازی برای توزیع و توضیح اطالعات، تبلیغ محصولات و توسعه کاری شما را فراهم می کند.
در وفاداری و حمایت از ایران اسکوکواکس می توانید با مشتریان و خریداران بالقوه به صورت رو در رو، و برنامه ریزی شده توسط ستاد این رویداد، صحبت کنید. ایران اسکوکواکس ایجاد پیوندی پایدار برای آینده کسب و کارتان را در یک کنفرانس و یک نمایشگاه خوب طراحی نموده و به شما کمک می کند تا سرنخ های جدیدی را در بازارهای بالقوه پیدا و روابط عمیقی حرفه ای و تجاری را ایجاد کنید افزایش ارزشهای ارتباطی و آموزشی این رویداد برای شرکتکنندگان یک فرصت عالی است تا توانمندیهای کسب و کار خود را بهتر و موثرتر به نمایش بگذارند.
پلن بخش های مختلف این رویداد به گونه ای طراحی شده است که غرفه داران برای همه شرکت کنندگان در معرض دید قرار بگیرند. نوشیدنی، چای، قهوه و ناهار و مکانی برای استراحت در این منطقه به جهت کاهش عملیات و هزینه تشریفاتی غرفه داران به صورت رایگان با حضور مهماندارهای با تجربه به کلیه بازدیدکنندگان و مهمان های غرفه داران ارائه می شود.

این رویداد دو بخش نمایشگاهی دارد:

  • نمایشگاه جنبی در حاشیه محل برگزاری کنفرانس
  • نمایشگاه بخش اصلی در مرکز نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

نمایشگاه جنبی ،کارگاه و پنل ها ، نشست های تجاری B2B و نشستهای دیپلماتیک G2G در سراسر روزهای رویداد دایر خواهد بود.
طرح هر غرفه در فضای نمایشگاه جنبی و نمایشگاه اصلی پس از تایید ستاد ایران اسکوکواکس بر اساس دستورالعمل های تعریف و اعالم شده قابل اجرا خواهد بود. حداقل فضای قابل خرید در نمایشگاه جنبی کنفرانس (۱۲ متر مربع) و نمایشگاه اصلی در فضای بسته ۳۶ مترمربع و در فضای باز۵۰ مترمربع می باشد. بدون ثبت نام در نشست ها نمیتوان در نشستی شرکت کرد.
غرفه های نمایشگاه جنبی مشتمل بر دیوارهای سیستمی آماده و سفید و درج نام و علایم تجاری شرکت بر سر در غرفه، روشنایی و دسترسی به برق و…درج در فهرست شرکت کنندگان در رویداد با logo لوگوی شرکت در بنرهای ورودی سالن و پیوند در وب سایت رویداد است. به ازای هر 12 متر یک میز و دو صندلی با دو بلیط برای پذیرایی ناهار. نشان های نمایشگاهی برای غرفه داران در این موارد با طرح معین و غیرشخصی طراحی شده است. غرفه دارن در این بخش اجازه دسترسی به جلسات علمی، مراسم افتتاحیه و اختتامیه و نشست های رویداد را ندارند ولی امکان استفاده از پنل ها و کارگاه های آموزشی میسر است.. برای غرفه های کمتر از 36 متر مربع اجازه غرفه سازی داده نمی شود.بدون ثبت نام در نشست ها نمیتوانند در نشستی شرکت کنند.

همچنین با درج اطلاعات و ارسال فرم زیر، در اسرع وقت برای تکمیل ثبت نام با شما تماس خواهیم گرفت.